אודות uxplained

מעצבים תוצאות יוצאות דופן

המסע שלנו התחיל בעמוד אינסטגרם פשוט שבו חלקנו תובנות על עולם חווית המשתמש. מה שהתחיל כתשוקה הפך במהירות לעסק כשעברנו משירות צבאי ליזמות עיצובית. אנו מאמינים גדולים בגישור על הפער בין העולמות, במציאת פתרונות שעובדים בהרמוניה הן עם צרכי המשתמש והן עם היעדים העסקיים, מגבלות תקציב ולוחות זמנים צפופים. הגישה שלנו היא מיזוג של פסיכולוגיה, טכנולוגיה ועיצוב, סינרגיה שמספקת תוצאות יוצאות דופן.

אנו עוסקים בעיקר בשני סוגי פעילויות: בראש ובראשונה, אנו מעצבים חוויות ווב ומובייל חכמות ויפות עבור עסקים, סטארטאפים ותאגידים גדולים. שנית, אנו מדריכים ועוזרים למעצבי מוצר באמצעות ספרים ומוצרים דיגיטליים, מאמרים וקורסים דיגיטליים.

הכוחות שמניעים אותנו

אנחנו מאמינים בכוח של העיצוב לשנות עולם. אנחנו עובדים בצורה שמשקפת לא רק מספרים ופיקסלים, אלא גם סיפורים, חוויות, ורעיונות. גישור בין עולמות מסקרן ומרגש אותנו, בין משתמשים לבין יזמים או חברות מובילות, ובין האומנות שבעיצוב לבין המדע של חווית משתמש. גם כשאנחנו מסייעים למעצבים צעירים לגדול ולפתח את יכולתם, אנו מאמינים שכל אחד יכול לשנות את עולמו דרך העיצוב.

הצוות

Dream Team של טאלנטים שימצאו פיתרון מקצועי ומהיר לכל אתגר דיגיטלי

סתיו, נעים להכיר!

סתיו כץ

מעצב מוצר, בעלים uxplained

אסטרונאוט עיצוב מוצר בחללית הקטנה uxplained. תושב רמת גן ונשוי לנטע, סטודנט למדעים דיגיטיליים וניהול באונ’ תל אביב, מרצה בקורסי UX UI ויוצר תוכן ברשתות חברתיות ל5000+ מעצבים סקרנים. גאה להחזיק את צוות הכוכבים בסטנדרט אינטר-גלקטי של שירות, כנות, זמינות, מהירות ודיוק, תוך ניווט בין תקציב ודדליינים! 

אורי כץ

פיתוח אתרים

שרי נוי

אפיון ואסטרטגיית מוצר

ליאור חזן

פיתוח ושיווק

ליאור ניבורג

אנימציה ועריכת וידאו

0 +
לקוחות מרוצים
1
שנות ניסיון
0 +
סקטורים איתם עבדנו
0 +
עוקבים ברשתות

בuxplained אנחנו מובילים פרויקטי עיצוב מוצר עבור יזמים, בעלי עסקים וארגונים גדולים; אפליקציות B2B, אתרים, ומערכות SaaS- אם זה מנצנץ בקוסמוס הדיגיטלי, זה ברדאר שלנו. תחגרו חזק, כי מאחורי המסכים וכוסות הקפה, יש פה צוות שהולך לעזור לכם להפוך את החלום הדיגיטלי למציאות!

פנו אלינו - אפיון, עיצוב מוצר, שת”פ, מידע על מוצרים או כל דבר אחר